הסיפור על יצירת BBS

This is a great place to add a tagline.

המאה ה -21, מדינה קטנה אך יפהפיה לחופי הים התיכון, ים המלך וים האדום, עם שאיפות והזדמנויות גדולות. נקודות החוזק שלה הן דת, ביטחון והיי-טק, ובערב שישי תוך מנוחה משירות הצבאי או עבודה, אנשים שגרים בה אוהבים לאכול אוכל טעים, בבית או במסעדה טובה. האם הבנתם על איזה מדינה מדובר? כן, ישראל, אבל הסיפור לא קשור למדינה, אלא על שני תושבים שנפגשו במקרה במקום אחד, ולכל אחד מהם היו הסיבות שלהם להיות שם.
חייל צעיר שסיים שנה אחת משירותו יוצא עם בחורה יפה. בנוסף לשירות, החייל בזמנו הפנוי הייה עובד בכל מקום אפשרי כי לאפשר חיים יפים רק למשכורת של חייל אי אפשר.
כשהוא הגיע לעבודה חדשה במסעדה, הוא נפגש עם השף, שהיה אדם יצירתי ולא התייחס לאוכל כמו למוצר לצריכה אנושית, אך ליצירת האמנות. בהתחלה הם לא מצאו שפה משותפת מכיוון שהם שני צדדים של אותו מטבע, ובאותו זמן הם הסתכלו בכיוונים שונים, כל אחד חשב שהוא צודק ... אבל בסופו של דבר הם היו צריכים לעבוד יחד ... באחד הערבים החופשיים, החייל דיבר עם חברתו, היא כתבה שהיא רוצה ללכת למסעדה עם מטבח מקסיקני, אירופאי או אסייתי. הם היו בכל שלושת המקומות. כתוצאה מכך, כל המשכורת של חייל הלך על תשלום חשבונות במסעדות ורכבי מוניות, מכיוון שכולם היו באזורים שונים בעיר. למחרת בבוקר הוא דיבר עם השף וביקש ממנו לצאת לעבודה למרות שהוא הייה אמור להיות בחופש. בעבודה שף שוב פעם שאל אותו בחיוך איך הייה אתמול וקיבל תשובה קצרה.
- תקשיב זה יקר מדי, והמסעדות רחוקות אחת משני. למה אי אפשר לאכול
במקום אחד ולהפוך אותו לזול יותר, כי החיילים לא מרוויחים הרבה. השף חייך עוד יותר ואמר שהכל אמיתי, ושהוא מתנסה בערבוב מטבחים כמה שנים, וזה
לא רק זול יותר, אלא נחמד וטעים מאוד, תוכלו לאכול מנה אחת המורכבת משניים, שלושה או יותר מטבחים, והמחיר יהיה נמוך יותר ... ואין צורך להוציא כסף על מונית.
שניהם צחקו ובאותו זמן אמרו שהם צריכים לפתוח מסעדה כזאת - זו הייתה הפעם הראשונה ששני האנשים האלה הצליחו להסכים על משהו….
אתה קורא את הכל עכשיו ואתה בטח שואל את עצמך שאלה.
- האם זה אמת או לא?
- כן, זה נכון, שנה לאחר מכן, כשהחייל סיים את שירות הצבאי, הוא והשף פתחו את המסעדה הראשונה שלהם ״
BBSוקראו לה ״

לכבוד שלוש המנות בוריטו, בורגר וסושי, שחייל השאיר את כל משכורת שלו עבור החייל כדי לרצות את הילדה.
מהיום הזה ב17 באוקטובר מסעדת BBS החדשה פתוחה,
שם תוכלו לאכול מנות טעימות מהמטבחים של מדינות שונות, בשילוב עם זה של המחבר עבודת השף
נסה את המנות הקלאסיות של המדינות הללו. להזמין את ביתה (לעבודה וכו '),
חיילים 15% הנחה על כל התפריט

״BBSברוך הבא אלינו ב ״